БУРЕК ИЛИ ЌЕБАПИ: Вучиќ одговара на прашања од следбениците

news
Advertisement

Српскиот претседател Александар Вучиќ на Тик Ток објави видео во кое одговара на прашања од следбениците.

Advertisement

Дали повеќе сака бурек или ќебапи, што е најчудната работа откако станал претседател, прашања во однос на спортот итн.

Во видеото кажува дека го однел син му на училиште и се споменува дека во текот на денот ќе има три состаноци.

https://vm.tiktok.com/ZMjo5bCPm/

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.