(ВИДЕО) Сакал да биде со сопругата за време на породувањето, па за малку и тој ќе добиел болнички кревет

news
Advertisement

Сопругот на Даниела Форд, која добила породилни болки и почнала да се породува, сакал да биде покрај својата сопруга и да и биде поддршка. Иако максимално се трудел да издржи, набрзо му се слошило.

Advertisement

„Седна, бидејќи сето тоа беше премногу за него. Некои луѓе навистина не поднесуваат крв“, напиша Даниела во опис на видеото на TikTok.espreso.mk/

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.