Во Скопје силувана малолетничка

news
Advertisement

Во Скопје силувана малолетничка

Advertisement

стоп полициска лента / Фото: ,,Слободен печат” / Драган Митрески
Малолетничка била силувана од страна на малолетник во Скопје, а случајот го пријавила нејзината мајка.

Добиј ги најважните вести, бесплатно на Viber
„На 01.04.2024 во 19.50 часот во СВР Скопје, Е.Д.(35) од Скопје пријавила дека малолетник од Скопје извршил обљуба врз нејзината малолетна ќерка“, соопшти МВР.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.