Го повредил малолетниот син додека ја тепал сопругата

news
Advertisement

Полициски службеници од СВР Струмица денеска во 04.10 часот го лишиле од слобода Б.Б.(35) од Струмица затоа што околу 01.00 часот ја нападнал неговата сопруга со остар предмет, при што го повредил и нивниот малолетен син.
По целосно документирање на случајот ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Advertisement
Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.