Женска тепачка среде Скопје

news
Advertisement

На 03.08.2022 во 19:40 часот во Полициската станица Аеродром било пријавено дека пред угостителски објект на подрачјето на Аеродром, по претходна расправија во врска со сообраќајот, бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу Т.Н.(23) и Н.С.(40), двете од Скопје

Advertisement

Се работи на расчистување на случајот./ Infomax.mk/

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.