Каков отмен гламур и манири: Катарина Ивановска и во ресторан е вистинска дама

news
Advertisement

Македонскиот топ модел Катарина Ивановска, една од нашите најуспешни манекенки на сите времиња која ги освојуваше светските писти и модните списанија, каде и да се појави остава трага. Не е само убавината во прашање, туку и нејзиниот животен стил.

Advertisement

Од она што го постираше на Инстаграм може да се види дека навистина ужива во скапа храна и пијалаци, како што впрочем доликува на една таква убавица.

Школките се во преден план, односно совршено приготвената морска храна, а таа со црвен кармин, во рацете чаша и наздравува за празникот Илинден.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.