КАМЕРОН ДИЈАЗ НА 51 ГОДИНА ДОБИ СИН Актерката среќната вест ја објави на Инстаграм

news
Advertisement

Холивудската актерка Камерон Дијаз (51) и музичарот Бенџи Маден го добија своето второ дете.

Advertisement

Познатата двојка објави на социјалните мрежи дека добиле машко бебе.

„Благословени сме и возбудени што можеме да го објавиме раѓањето на нашиот син, Кардинал Маден. Сите сме многу среќни што е тука! За безбедност и приватност на децата нема да објавуваме никакви слики, но тој е навистина сладок. Се чувствуваме толку благословени и благодарни“, напишаа тие.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.