Пејачката ја запросија на среде концерт – Без размислување кажа ДА (ВИДЕО)

news
Advertisement

Теа Таировиќ моментално е една од најангажираните пејачки на јавната сцена, а доказ за тоа се бројните настапи кои ги има закажано за оваа година низ регионот и Европа

Advertisement

Пејачката е позната и како „кралица на бакшишот“ бидејќи на секоја забава е одлично украсена со банкноти, но овој пат од обожавател доби нешто друго – веренички прстен!

На социјалните мрежи се појави снимка од настапот на Теа, каде младо момче извади прстен и ја запроси пејачката.

Погледнете како изгледало запросувањето, но и како изгледа прстенот кој го добила:/skopje24.com.mk/

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.