Пукање во гаражниот дел на Ист Гејт

news
Advertisement

Пукање имало во гаражниот дел на трговскиот центар „Ист Гејт“, дознава „Макфакс“.
Набрзо по истрелите, кои биле во близина на две возила со црна боја и затемнети стакла, дошла и полиција. Сето ова, неофицијално се случувало на ниво -1 од подземниот паркинг.

Advertisement

Нема информации, како но и кон кого било пукано.

„Макфакс“ побара информации од МВР, од каде велат дека на случајот се работи, како и дека нема пријава за повредено или усмртено лице

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.