Тешка сообраќајка на патот Скопје-Блаце

news
Advertisement

Тешка сообраќајка се случи пред неколку моменти на патот Скопје-Блаце.
Неофицијално се дознава дека едно лице починало на местото на настанот, а уште две лица се тешко повредени.
Се очекува МВР да даде повеќе официјални информации за несреќата. /Алсат.мк

Advertisement
Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.