Фото: Пејачката Сара Јо ги истакна облините

news
Advertisement

Атрактивната српска пејачка Сара Јовановиќ попозната како Сара Јо ги воодушеви фановите на социјалните мрежи со провокативни фотографии.

Advertisement

Имено, убавата Сара позираше на тераса облечена во костим за капење над кој носеше дуксер.

Таа во еден момент го подигна дуксерот и го покажа згодното тело, а посебен акцент стави на задникот.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.