Luana Vjollca largohet përfundimisht nga “Top Channel”?

news
Advertisement

Ishte mjaft e suksesshme, veçan♪risht te emisioni “Shiko Kush Luan”, i cili transmetohej në ekranin e “Top Channel”.

Advertisement

Tashmë sipas Kryefjala.com faqja e “Shiko Kush Luan” në Instagram, e cila kishte mbi 100 mijë ndjekës nuk ekziston më.

Faqes i është fshirë emri i mëparshëm “Shiko Kush Luan” dhe ka marrë emrin e “Dancing with the Stars”. Prigrami pritet të nisë së shpejti në “Top Channel”, që do të sjellë si modetatore Bora Zemanin, dhe do të ketë si producente Sara Hoxhën.

Të nisësh programin me 100 mijë ndjekës nuk duket aspak keq. Në këtë mënyrë konfirmohet dhe largimi i Luanës nga “Top Channel” ose të paktën nga emisioni i saj i famshëm.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.