Arrestohet 32 vjeçari nga Tetova, kjo është arsyeja

news
Advertisement

MInistria për Punë të Brendshme njoftonë se me datë 02.08.2022 në ora 13:00 në Tetovë, zyrtarë policorë nga SPB Tetovë kanë privuar nga liria personin me iniciale F.I.(32) nga Tetova. Gjatë kontrollit të ushtruar me vendim të gjykatësit në banesën e tij dhe ambientet ndihmëse dhe në shtëpinë e tij personale u gjet dhe u konfiskua marijuhanë. Ai është ndaluar në stacionin policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit ndaj tij do të ngrihet padi përkatëse penale./KlanMacedonia/

Advertisement
Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.