Dhëndëri shkon te miqtë dhe e reh gruan e tij – Policia e liron

news
Advertisement

Një person është arrestuar në Prishtinë pasi e ka sulmuar fizikisht gruan e tij.

Advertisement

Bazuar në raportin e Policisë së Kosovës, sulmi është kryer teksa bashkëshortja e tij qëndronte tek prindërit e saj.

Të dyve, viktimës dhe të dyshuarit i është dhënë tretman mjekësor.

Nuk dihen ende motivet që çuan në këtë sulm fizik, thotë policia.
Por me konsultim të prokurorit pas intervistimit, i dyshuari është liruar.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.