Gani Geci ia merr valles LIVE në emision, ja me cilën këngë vallëzon (VIDEO)

news
Advertisement

Ish ushtari i UCK-së, Gani Geci i ftuar në një emision në “Kanal 10”, sëbashku me moderatoren i kanë marrë valles së “Shotës” live, shkruan Monitor.mk. Kjo nuk është hera e parë që Gani Geci shihet duke vallëzuar dhe duke u bërë hit në rrjetet sociale.

Advertisement

Për më shumë ndiqeni vallëzimin e Gani Gecit:

VIDEO

https://fb.watch/eGzCe9Demj/

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.