Kapet mat Einxhel, i zbulohet shtatzënia (FOTO)

news
Advertisement

Ka pasur zëra që Dagz dhe Einxhel janë në pritje të ëmbël.
I gjithë ky dyshim erdhi nga postimit e Einxhel, e cila edhe në paraqitjen e fundit televizive mbuloj barkun.
Por, i gjithë dyshimi u shua sot.
“Vipatebllokut” kanë postuar një foto ku I kanë kapur çiftin mat.
Aty shihet pakëz barku i fryrë i Einxhel, dhe neve na mbetet t’i urojmë shtatzëni të mbarë./Indeksonline/

Advertisement

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.