Modelja kosovare zbulon publikisht dëshirën e saj për Behgjet Pacollin

news
Advertisement

Arbnora Ademaj Arbnora ka performuar së fundmi në “Dance Albania” konkretisht në rolin e agjentes të filmit “James Bond”.

Advertisement

Mirëpo, ajo zbuloi edhe një dëshirë të saj.

Arbnora theksoi se do të donte të jetonte një ditë si e padukshme. E cila është dëshira e saj?

Pikërisht të shikojë se si Behgjet Pacolli harxhon paratë e tij dhe se si është në jetën reale Leo DiCaprio, si ha, si pi dhe si fle gjumë.

Bukuroshja e cila po merr një vëmendje të madhe në fushën e aktrimit në Turqi, tha më herët se ka anuluar 2 projekte për të qenë pjesë e “Dance With Me”.

https://www.instagram.com/reel/ClPGpb1jd1g/?utm_source=ig_web_copy_link


Është një kënaqësi e jashtëzakonshme për të qenë pjesë e këtij spektakli. Për të qenë pjesë e këtij spektakli, kam anuluar 2 projekte në Turqi dhe kam ardhur enkas për këtë projekt këtu”, theksoi ajo.

Madje, ajo foli edhe turqisht në skenë kohë më parë.

Arbnora foli paksa edhe për karrierën e saj. Madje, ajo zbuloi se së shpejti Netflix do të flasë shqip.

“Një gjë mund ta zbuloj për publikun shqiptar. Përveçse do të jem në Netflix, do të flas dhe shqip, kjo është më e bukura e gjithë kësaj” – theksoi ajo ndër të tjerat më herët në skenën e “Dance Albania”.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.