Njëri nga të akuzuarit për rrahjen e Luigj Markut: Nuk e kam rrahur, as nuk e njoh. Dikush tallet me imazhin tim

news
Advertisement

I përmenduri për gjoja rrahje të Luigj Markut, i publikuar me foto ka reaguar për monitor.mk. Në një prononcim ekskluziv ai ka përgënjeshtruar lajmin e publikuar nga disa media, për gjoja implikim të tij në sulmin ndaj Luigj Markut.
“Pershendetje /. Dikush po tallet me imazhin tim gjasme kam rrahur Luigj Markun . Nderkohe qe un se njoh fare personin ne fjale” ka thënë për monitor.mk i përmenfuri me foto. Ai mohon çdo implikim të emrit të tij në këtë rast l, duke thënë se përdorimi i tij është gënjështër e plotë.

Advertisement

Shumë media përmendën emrin e personin në foto, për gjoja sulm ndaj Luigj Markut, një personazh shumë i diakutuar dhe shumë skandaliz i rrjeteve sociale./monitor.mk

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.