Nora Istrefi në pushime vet e dyta

news
Advertisement

Në mes të sezonit ku e gjenë të angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore, Nora Istrefi i ka dedikuar pak kohë vetes dhe personit më të shtrenjtë të saj.

Advertisement

Këngëtarja është duke pushuar vetë e dyta, bashkë me vajzën Renee, por nuk ka zbuluar vendin se ku po i kalon këto pushime.

Nënë e bijë disa në imazhet që po publikohen në rrjetet sociale shihen se janë duke kaluar për mrekulli.

“Mama Mia”, mbetet projekti i fundit i Norës që e solli muajin e kaluar me Shurte Gashin dhe Bardhin. Kënga e publikuar më 10 korrik në Youtube deri tani ka mbledhur mbi 7 milionë klikime.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.