Pasi FBI-ja ia bastisi shtëpinë Trumpit, Grenell: Ai është më i fortë se kurrë

news
Advertisement

Richard Grenell, ish-emisari amerikan për dialogun Kosovë dhe Serbi dhe ish-ambasador në Gjerman ka thënë se “Trump është më i fortë se kurrë më parë”, ka shkruar Grenell në Twitter, të martën.

Advertisement

FBI-ja e ka bastisur shtëpinë e ish-presidentit amerikan, Donald Trump.
Për këtë ka pasur shumë reagime nëpër rrjetet sociale. Ndër ta edhe Grenell ka bërë një mori reagimesh.

Ish-emisari amerikan për dialogun Kosovë-Serbi është tejet aktiv në zhvillimet që ndodhin në Kosovë.
Ai njihet për kritika ndaj kryeministrit Albin Kurtit.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.