“Po ti ça faji pate o dritë”, Noizy reagon i prekur për vr*asjen e 7-vjeçares në Himarë

news
Advertisement

Kanë kaluar 24 orë nga tr*agjedia në Himarë dhe duket se rrjetet sociale janë të mbuluara në zi. Gjithë opinioni publikë është tronditur dhe lotët kanë qenë të shumtë.
Shumë personazheve të njohur janë revoltuar, ka nga ata që janë shokuar, madje kanë bërë thirrje edhe për pr*otesta.

Advertisement

Më i fundit që ka reaguar është reperi i famshëm Noizy, i cili ka shpërndarë në Instastory një foto të së ndjerës, Jonada Avdia, e cila u go*dit nga skafi me drejtues Arjan Tasen.
“Po ti ca faji pate o drite”, ka shkruar ai përmbi imazhin e ëngjëllit.
Kujtojmë që trupi i 7-vjeçares u përcoll për në banesën e fundit pak më parë nga familjarët e saj, të cilët hapën dyert e mortit në banesën e tyre në Laprakë./abcnews.al

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.