Rina Balaj merr vëmendjen me pozat e fundit

news
Advertisement

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj mbetet ndër emrat më të komentuar dhe më aktive në muzikë.

Advertisement

Rina së fundmi u shfaq provokuese dhe në formë të mirë në disa foto të reja duke vënë në pah linjat joshëse të trupit.

Përmes mbishkrimit në postim, Rina ka lënë të kuptohet se është drejt finalizimit të një projekti të ri muzikor.

Kënga e fundit e Rinës është “Daddy” që u lansua në korrik të këtij viti bashkë me videoklip dhe u mirëprit nga fansat e këngëtares.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.