Roberti nuk i reziston Lauretës, bën gjeste se*ksuale në plazh…

news
Advertisement

Një ndër çiftet më të përfolur dhe të pëlqyer të show-bizit shqiptar.
E kemi fjalën për Robert Berishën dhe partnerën e tij Laureta Maqedonci të cilët para pak kohësh bën publike lidhjen e tyre.

Advertisement

Dyshja janë duke shijuar romancën e tyre në maksimum dhe po kalojnë çaste të lumtura pranë njëri-tjetrit ku edhe fotot nga dyshja nuk mungojnë.
Së fundmi, Laureta ka postuar në instagramin e saj një video në rrjetet sociale duke treguar tatuazhin e saj teksa shihet Roberti, duke e prekur në të pasme.
https://neutral.al/wp-content/uploads/2022/08/324FCDB247B08C43E265603B4954A39D_video_dashinit.mp4

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.