Shqiptarët bëhen “llom” për një parking…

news
Advertisement

Një sh.err për parkimin ka ndodhur ditën e sotme në Vlorë. Mësohet se një 41-vjeçar ka kë.rcën.uar një 54-vjeçar me iniciale A.Ç për një vend parkimi. Ndaj 41-vjeçarit me iniciale R.Xh policia ka nisur një procedim në gjendje të lirë.
Vlen të thuhet se tani në sezonin turistik, she.rret për parkimin janë bërë diçka në normale në vendin tonë. Kujtojmë se pak javë më parë, një 40-vjeçar që..lloi me ar.më pas një sherri për vendin e parkimit.

Advertisement

Njoftimi i policisë
Nga specialistët për Hetimin e Kri.meve në Komisariatin e Policisë Vlorë u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasin R. Xh., 41 vjeç, banues në Vlorë, pasi dy.shohet se pas një konf.likti, për një vend parkimi, ka kan.osur shtetasin A. Ç., 54 vjeç, banues në Vlorë.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.