Tensionet në veri, raportohet për të shtëna armësh mes Policisë dhe barrikaduesve

news
Advertisement

Raportohet për gjuajtje me armë zjarri mes policisë dhe barrikaduesve serbë.

Advertisement

Kështu ka mësuar Gazeta Nacionale nga burime pranë vendit të ngjarjes.

Tutje mësohet se serbët kanë ndezur në flakë zyret e doganave në veri.

Kujtojmë gjithashtu se pikat kufitare veçse janë bllokuar.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.