U martua beqari më i famshëm në Maqedoni. Gazetari i njohur i dha fund beqarisë

news
Advertisement

Politikanët e quajnë gazetari i tmerrshëm, lexuesit gazetari i guximshëm, ndërsa vajzat beqari më i famshëm. Gazetari i njohur i TV- Klanit në Maqedoni sot më në fund notoi në ujërat e martesës me gazetaren Shpresa Halimi.

Advertisement

Lajmin e bëri të ditur Shpresa e cila në profilin e saj në facebook shkruajti “Furkan Saliu timonin, unë navigimin”.
Redaksia e monitor.mk i uron çiftit Saliu jetë të lumtur dhe shumë urime.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.