Даниела прозборе за сексот со Роналдо

news
Advertisement

Даниела Чавез, познат чилеански модел ја опиша интимната врска со Кристијано Роналдо во 2015 година. Таа призна дека фудбалерот имал животна желба да има секс со неа.
– Отпрвин беше срамежлив, но кога ја изгради својата самодоверба беше вистински маж, иако сè уште беше малку плашлив. Ме сакаше, но идејата не беше да го покажам тоа. Сакаше само да си го исполни сонот и да има секс со мене – изјави Даниела

Advertisement

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.