Две млади жени истепале маж во автобус

news
Advertisement

Две млади жени истепале 55-годишен маж во автобус.

Advertisement

Во Полициското одделение Сарај, вчера во 19.40 часот, З.О.(58) од селото Семениште, вработен како возач на автобус, пријавил дека во автобусот кој го управувал бил нарушен јавниот ред и мир со физичка пресметка помеѓу Е.Б.(23) од Тетово, А.Х.(25) од селото Долго Свиларе, и двете женски лица и И.Л.(55) од селото Ласкарци. Полицијата работи на расчистување на случајот.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.