Семејна драма во Кисела Вода: Синот ја натепал мајката

news
Advertisement

Семејна драма во Кисела Вода: Синот ја натепал мајката

Advertisement

Вчера во СВР Скопје било пријавено дека на 18.03.2024 околу 14.00 часот во семејниот дом на подрачјето на Кисела Вода, Б.Л.(27) од Скопје физички ја нападнал својата 52-годишна мајка.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.