Adelina shfaqet provokuese nga plazhi, nuk ka veshur fare riçipeta! (Foto)

news
Advertisement

Këngëtarja kosovare, Adelina Berisha është padyshim një ndër më të dashurat për publikun tonë.

Advertisement

Pos për këngët e saj të suksesshme ajo shquhet edhe si njëra ndër femrat më seksi të skenës sonë, përcjell ORAinfo.

Adelina është mjaft aktive në rrjete sociale ku bën postime të ndryshme nga përditshmëria e saj. Këngëtarja se fundmi ka sjell disa imazhe nga bregdeti.

E veshur me fustan të gjatë e transparent, Adelina nuk heziton t’i ekspozojë këmbët e saj të gjata dhe joshëse.

Ajo në këto imazhe vërehet se nuk ka veshur fare riçipeta. /ORAinfo/

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.