Aksident në rrugën e vjetër Tetovë – Gostivar (FOTO)

news
Advertisement

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh te rruga e vjetër Tetovë – Gostivar te fshati Kallnik komuna e Bogovinës ku një veturë e tipit ‘BMW’ me targa të Tetovës është përplasur duke shkaktuar dëme materiale.

Advertisement

Sipas informacioneve të Klan M, nuk ka persona të lënduar. Policia është në vendngjarje dhe po heton
rastin e plotë.raporton KlanMacedoniaAdvertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.