Don Xhoni në një lidhje të re dashurie? Publikon foto

news
Advertisement

Don Xhoni është njëri nga reperët më të suksesshëm shqiptar.

Advertisement

Përtej kësaj, reperi nga Drenica, komentohet shumë edhe për jetën e tij private, shkruan lajmi.net

Muaj më parë ai u komentua për lidhjen e më pas ndarjen nga modelja ruse.

Së fundmi, reperi ka postuar në ‘Instastory’ një video të shkurtër, ku duken një buqetë me trëndafila dhe shumë tullumbace të kuqe, duke ngritur kështu dyshimet për një lidhje të re të tij.

Ndryshe, Don Xhoni, po shijon suksesin e këngës “Katile”

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.