Dua Lipës ia bëjnë pyetjen e famshme “a t’jep nana n’katun”, shikoni reagimin e saj

news
Advertisement

Dua Lipa ndodhet në Kosovë për festivalin “Sunny Hill”.

Advertisement

Këngëtarja shqiptare me famë botërore performoi natën e parë të festivalit, ku dhuroi një performancë të shkëlqyer

Në natën pasuese, këngëtarja ka qenë duke ndjekur festivalin pranë të tjerëve.

Teksa po ndiqte këngëtarët, Dua është përballur me një situatë të këndshme. “A të jep nana në katun”, ka qenë pyetja që i ka bërë njëri prej pjesëmarrësve këngëtares shqiptare.

Siç shihet dhe nga videoja që është bërë virale, reagimi i Dua-s është epik.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.