E papritur: Të gjitha duan ti rrisin, Kallashi i ka zvogëluar të pasmet

news
Advertisement

Donjeta Kosumi, e njohur si Kallashi, për një kohë ishte kryefjala e shoubizit shqiptar, pasi përflitej në Kosovë e Shqipëri.

Advertisement

Vitet e fundit Kallashi pati shkëputje të kohë pas kohshme nga vallëzimi, andaj me raste edhe heshte.

Tashmë, është aktivizuar në rrjete sociale dhe poston mjaftë foto e video, por jo provokuese si dikur.

Madje, duket sikur pika e saj e fortë, të pasmet e saj po zvogëlohen dita-ditës.

Se a është efekt i dietës, dobësimit, apo o ka zvogëluar, kjo nuk dihet.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.