Gorilla që rrëshqet bëhet virale në rrjetet sociale (VIDEO)

news
Advertisement

Videoja e një gorille që rrëshqet, së fundmi është bërë virale nëpër rrjetet sociale.

Advertisement

Një vizitore në kopshtin zoologjik të Karolinës së Jugut në Shtetet e Bashkuara të Amerikës e ka filmuar momentin kur gorilla fillon të rrëshqasë dhe në fund i tregon asaj prapanicën, njofton Klan Kosova.

Videoja ka marrë mbi 70 milionë shikime në TikTok.👇

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.