J.Lo dhe Ben Affleck ndahen pak javë pas martesës, arsyeja do të ju habis

news
Advertisement

Pasi kaluan muajin e mjaltit me familjen vetëm pasi u martuan tre javë më parë, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck kanë vendosur të kalojnë më pak kohë së bashku. Ata besojnë se kjo lëvizje do t’i sjellë dobi marrëdhënies së tyre në planin afatgjatë.
Sipas ‘Hollywood Life’, aktorët kanë arritur një konsensus për t’u ndarë disa ditë pasi kanë shijuar muajin e mjaltit në Evropë. Arsyeja sipas mediave është forcimi i lidhjes, pasi pavarësisht asaj që mund të mendoni, vendimi merret që magjia mes tyre të mos humbasë.

Advertisement

Situatë win-win për të dy
Duke qenë se të dy profesionet e tyre i detyrojnë të kalojnë periudha të ndara, JLo dhe Affleck kanë vendosur të distancohen në mënyrë që në këtë mënyrë t’i mungojë më shumë njëri-tjetri.
Ata nuk duan të lënë mënjanë karrierën e tyre në emër të dashurisë dhe besojnë se opsioni më i mirë është të vendosin një distancë mes tyre.

Një lidhje e vazhdueshme
Ata të dy do të jenë në gjendje të vazhdojnë të bëjnë shumë më tepër, ndërsa mendojnë se po përmirësojnë marrëdhënien e tyre.
“Ata gjithmonë flasin, dërgojnë mesazhe, bëjnë Facetime kur janë të ndarë duke punuar. Dhe koha e ndarë e bën shumë më mirë rikthimin bashkë. JLo’s i pëlqen fakti që ajo e di se burri i saj do të jetë aty për të pavarësisht se çfarë,” tha një burim i afërt me çiftin.
Nga ana tjetër, ai shpjegoi: “Të ndahen kaq shpejt pas dasmës së tyre nuk është ideale. Por ata e dinë se kanë gjithë jetën përpara dhe po shijojnë çdo minutë të udhëtimit”.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.