Kurti shijoi natën e fundit të festivalit “Sunny Hill”

news
Advertisement

Mbrëmë është mbajtur nata e fundit e festivalit të muzikës “Sunny Hill”, në Prishtinë.

Advertisement

“Sunny Hill”, u mbajt për katër ditë radhazi në Parkun e Gërmisë.

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ishte prezent në natën përmbyllëse të festivalit.

Në faqen e Qeverisë së Kosovës në Facebook është publikuar një fotografi ku shihet Kurti teksa xhiron atmosferën, si dhe video që ka realizuar Kurti.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0cq9qyfmkKSgX3uJCR96T4mzW9n6WDXupZccAkNsgWDWdQiSnxr9G7dCxbY3m56KNl&id=100069227618966

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.