Ky është parashikimi i motit për sot

news
Advertisement

Parashikimi i Motit sot do të jetë me diell dhe vranësira lokale. Do të fryj erë e dobët nga drejtimi verior. Temperatura maksimale do të jetë në interval prej 31 deri në 38 gradë,

Advertisement

Në Shkup dhe rrethinë moti do të jetë i ngjashëm, me diell dhe vranësira të vogla, do të fryj dhe erë e dobët nga drejtime të ndryshme. Temperatura maksimale do të arrij në 37 gradë Celsiusë.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.