Mihrije Braha pozon në bikini

news
Advertisement

Këngëtarja Mihrje Braha ia ka dhënë vetes disa ditë pushim.

Advertisement

Ajo nuk ka treguar se cilin vend është duke pushuar, ani pse vazhdimisht po publikon fotografi të ndryshme.

Këngëtarja ka marrë vëmendje me disa fotografi që ka postuar në Instagram, ku shfaqet në bikini. 54 vjeçarja duket bukur dhe tërheqëse në këto imazhe.

“Falje”, titullohet projekti i fundit i Mihrijes që e solli vitin e kaluar

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.