Milaim Zeka ironizon me Kurtin: Futma por mos ma prish virgjërinë

news
Advertisement

Mbrëmë Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka qartësuar situatën e shtyerjes së vendimit për aplikimin e masës së reciprocitetit për targat serbe dhe dokumentet e udhëtimit, duke thënë se kjo do të ndodh vetëm kur të largohen barrikadat nga pikat kufitare.

Advertisement

Ndërsa pas shtyerjes së vendimit për Reciprocitetin në Kosovë, ka pasur reagime të shumta nga politikan dhe gazetar.

Ndër të tjera ka reaguar edhe gazetari Milaim Zeka, ku ka ironizuar me vendimin e Albin Kurtit, njofton Monitor.mk

Ja postimi i plotë i Milaim Zekës

Albin Kurti: “E heqim reciprocitetin per 30 dite, me kusht qe serbet t’i heqin te gjitha barikadat”!
Femra: “ E pranoje te ma futesh, me kusht qe te mos ma prishesh virgjinitetin”!
Mashkulli: – Ani…
S’ka bre me Albinin…

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.