Një person e humbi jetën në një ak*sident në Tetovë

news
Advertisement

Më datë 02.08.2022 në ora 21:45, në SPB Tetovë është raportuar se në rrugën lokale Belovishtë-Vratnicë, në Vratnicë të Tetovës, katerçikleta pa shenja regjistrimi e drejtuar nga personi N.S. (58) nga Vratnica ka dalë nga rruga.

Advertisement

Nga plagët e marra shoferi ka ndërruar jetë në vendin e aks*identit, ndërsa mjeku i Emergjencës Mjekësore ka konfirmuar vde*kjen e tij. Prokurori publik dhe një ekip inspektues nga SPB Tetovë kanë kryer
këqyrje të vendit. Me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i pajetë i të ndjerit është dorëzuar për autopsi.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.