Shumë ritëm e tekst banal, publikohet ilegalisht kënga e re e Mozzik dhe Erës që u anulua (VIDEO

news
Advertisement

Të gjithë u befasuan nga paralajmërimi se Mozzik dhe Era Istrefi po vijnë me bashkëpunim.

Advertisement

Por më befasues ishte postimi i reperit se kënga anulohet

Se çfarë mosmarrëveshje ndodhi në momentet e fundit ende nuk dihet, por kënga u anulua pak orë para se të publikohej.

Por megjithëse artistët nuk deshën ta publikojnë kënga ka rrjedhur në internet dhe të plotë mund ta dëgjoni në videon më poshtë.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.