VIDEO – Djaloshi shqiptar dashurohet tek vjerra. Nuk e dua vajzën të dua ty – i thot vjerrës në studio

news
Advertisement

Një djalosh i rreth 25 vjetëve, ka bërë publike se është i dashuar te vjerra e tij. Madje këtë e ka thënë në sy të vjerrës në studion televizive të Tv-Klan, në emsionin E diela shqiptare.
“Erdhi në shpi, i bëra darkën dhe u ul hëngri. I vura edhe ëmbëlsirë. Pas kësaj Xhulio u ul afër meje dhe ma hodhi krahun. Unë i thash çfar bën, mos ke ngatërruar vajzën me nënën” tha vjerra në studion Në gjyq, të Eni Vasilit në emisionin E diela shqiptare. Ndërkaq dhëndrri pa fije turpi, para kamerave u shpreh: Jam i dashuruar me ty – i tha ai vjerrës. Për më shumë nriqni videon.

Advertisement

https://www.facebook.com/reel/1385409948650750?s=cl&fs=e

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.