Видео: Младоженецот На Венчавката Пуштил Видео Од Невестата Како Има Секс Со Друг

news
Advertisement

Одмаздата на младоженецот од Кина кој среде венчавка објавил интимно видео од идната сопруга со друг маж повторно го тресе интернетот.
Работата да биде уште полоша, го изневерувала идниот сопруг со својот зет додека нејзината сестра била бремена.
Овој клип од 2019. година повторно е актуелен на социјалните мрежи и предизвика исто толку бурни реакции како и пред три години кога за прв пат се појави на Интернет. На видеото се гледаат младоженецот и невестата како пристигнуваат на сцената каде што треба да се одржи свадбената церемонија.

Advertisement

По поздравниот говор, младоженецот ги поканил гостите да го погледнат видеото на големото платно кое им било поставено над главите. Следувало шокантно видео за кое и денес се зборува.
„Мислеше дека не знам за ова?“, иронично ја прашал младоженецот невестата, која налутено го удрила со бидермаерот.
Социјалните мрежи беа преполни со коментари. Повеќето го поддржуваат младоженецот и веруваат дека невестата целосно заслужила да ја казни на таков суров начин и да ја понижи пред сите.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.