A u martuan Rita Ora dhe Taika Waititi?

news
Advertisement

Rita Ora dhe Taika Waititi kanë nxitur spekulimet se ata janë martuar pasi regjisori i “Thor” u pa me një unazë martese të premten.
Në një foto në Instagram të ndarë nga motra e Ritës, Elena, Taika, 46 vjeç, shihej me një unazë ari në gishtin e majtë teksa po shijonte një pije nën rrezet e diellit.

Advertisement

Ndërkohë, edhe Rita, 31 vjeçe, ka postuar të njëjtën foto në Instagramin e saj, por këngëtarja ia ka mbuluar dorën Taikës me mbishkrim.
U raportua në qershor se çifti do të martoheshin shumë shpejt, megjithëse nuk dhanë ndonjë datë të saktë.

Këngëtarja britanike dhe regjisori nga Zelanda e Re thuhet se po planifikonin një ceremoni të afërt jashtë vendit përpara se të festonin me kolegët e tyre të listës A në një turmë të madhe në Londër më vonë këtë vit.
Kuptohet se Rita, e cila është duke punuar në disa filma dhe në “The Voice Australia”, dhe Taika, i cili po planifikon një varg filmash, shpresojnë të bëjnë martesën pasi të kenë përfunduar angazhimet e tyre të punës.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.