Aksidentohet një autobus, raportohet për të lënduar

news
Advertisement

Një autobus dhe një multikultivator janë aksidentuar sot rreth orës 12:15 në Cërrcë të Istogut. Lëndime trupore ka pësuar vozitësi i multikultivatorit dhe i njëjti është dërguar për trajtim mjekësor.
Këto informacione i ka dhënë për Gazetën Express zëdhënësi i policisë rajonale në Pejë, Fadil Gashi.

Advertisement

“Rreth orës 12:15, policia është njoftu për një askdient në fshatin Cërrcë komuna e Istogut. Aksidenti ka ndodhur mes një autobusi dhe multikultivatori, lëndime trupore ka pësuar vozitësi i multikultivatorit dhe është dërgu për trajtim mjekësor”, tha Gashi
Pamje ka publikuar televizioni lokal RTV Fontana.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.