Arbenita Ismajli merr vëmendje në fustanin e zi duke theksuar linjat trupore

news
Advertisement

Arbenita Ismajli vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale ku poston imazhe nga jeta profesionale dhe ajo private.

Advertisement

Modelja është jashtë qytetit Mançester ku ajo jeton dhe vepron

Bukuroshja ka ditë që është duke punuar dhe në Instagram vazhdon me postimet nga foto sesionet e realizuara.


Ajo ka marr vëmendje me imazhet e reja ku është shfaqur veshur në fustan të zi që ia theksonin linjat e bujshme trupore

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.