Armina Mevlani: Shkëlzeni më ka pëlqyer pa e ditur fare se kush ishte

news
Advertisement

Blogerja e njohur, Armina Mevlani i jep mundësinë fansave të saj që herë pas here të bëjnë pyetjet që dëshirojnë. Padyshim që kurioziteti është shumë i madh dhe nuk ka se si mos të lidhet me partnerin e saj, Shkëlzen Berisha.

Advertisement


Ndërsa më tej, ajo ka treguar se çfarë e ka tërhequr më shumë te Zeni që lidhja e tyre ka rezistuar kaq shumë.

“Që në momentin e parë që e kam parë jam tërhequr pa e ditur fare kush ishte…

Më pas me kalimin e kohës tek ai gjeta shumë gjëra… ndajmë të njëjtat këndvështrime për jetën, na pëlqejnë të njëjtat rutina, jemi romantike, ëndërrimtar, nëse na lë bashkë kemi gjithmonë diçka për të folur dhe koha kalon shumë shpejt. Plotësojmë njëri-tjetrin gjithmonë. Tek ai kam gjetur një partner në çdo gjë”, ka shkruar Armina./abcnews.al

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.