Era Istrefi vë në pah linjat trupore,(FOTO)

news
Advertisement

Këngëtarja Era Istrefi është e angazhuar me koncerte pothuajse çdo natë dhe një të tillë ajo e ka mbajtur edhe mbrëmë.

Advertisement

Ajo që mori vëmendje ishte paraqitja e saj atraktive dhe plot stil

Krijuesja e hitit “Bon bon” dukej më në formë se kurrë më parë ndërsa edhe dhuroi një super performancë në një nga klubet në vend.

Ndërkohë, kujtojmë që kënga e fundit e Erës është “TKRKT” që u lansua në maj të këtij viti dhe deri më tani ka grumbulluar mbi gjashtë milionë klikime në YouTube.


Ndryshe, ditë më parë u paralajmëruar se këngëtarja do të sjell një duet me reperin Mozzik, por reperi njoftoi se është anuluar.

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.