Këshilltarja e se.ksit trondit meshkujt: Gabimi i madh që bëni në shtrat

news
Advertisement

Ona Artist, 30 vjeçarja e famshme e Instagramit ndan vazhdimisht këshilla të vyeshme për jetën seksuale me ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Duke folur për “Jam Press”, ajo tha: “Realisht, është një spektër i tërë gjërash që kërkohen për të siguruar që po kënaqni nevojat e partnerit tuaj.
“Bëjini dëshirat e saj prioritetet tuaja, por gjithashtu duhet të jeni të sinqertë dhe urgjent për tuajat – të folurit dhe komunikimi janë çelësi për të pasur seks të mirë.

Advertisement

“Ka pesë këshilla kryesore që funksionojnë gjithmonë për të më sjellë në humor dhe për të siguruar që të kaloj mirë, pavarësisht se çfarë ka ndodhur atë ditë.”
Gabimi i madh që bëjnë shumica e meshkujve në shtrat
Ona tha: “Unë mendoj se meshkujt besojnë se seksi thjesht ndodh, si të kthehesh dhe ta bësh, por jo nuk është kështu”
“Ka të bëjë me bisedën, lidhjen, gjetjen e kohës për njëri-tjetrin, dëgjimin, të qeshurit dhe të qenit seksi me njëri-tjetrin. /abccnews.al

Advertisement

Leave a Reply

Your email address will not be published.